Головна Life style Як виростити морковку солодкою: поради

Як виростити морковку солодкою: поради

by Max

Щоб отримати великий урожай смачної моркви, потрібно уважно поставитися до підгодівлі цього коренеплоду. Експерти кажуть, що за 10 днів до посіву насіння моркви потрібно загорнути в ганчірочку і закопати, щоб з них вивітрилися ефірні олії, які заважають росту.

Як інформує KURAZH, про це йдеться у Telegram-каналі “Дача. Сад та Город”.

Викопати насіння із землі варто прямо перед посівом. Вони вже будуть майже пророслі та великі.

Далі їх потрібно перекласти на тарілку та посипати крохмалем. Таким чином, насіння буде помітне в землі.

Полити ґрунт потрібно лише у тому разі, якщо він сухий. Потім розкласти насіння у борозенки і трохи присипати сухою землею.

Морквина зійде вже на 4-5 день. Зайвий раз поливати не варто, бо овоч буде маленьким і несолодким.

В грядку під моркву бажано внести органічні добрива у вигляді гною або компосту, оскільки морква любить азот, особливо на ранній стадії. Однак азоту не повинно бути забагато.

Якщо ґрунт кислий, то восени на грядку для моркви потрібно внести вапняні матеріали. Також прекрасно впливає на кислий ґрунт і деревна зола. Крім того, зола містить величезну кількість поживних елементів. До того ж при вирощуванні моркви золу можна застосовувати як добриво впродовж усього сезону.

Варто пам’ятати, що морква не любить важкі ґрунти з підвищеною кислотністю. У такому ґрунті коренеплід буде деформуватися, а в кислому – погано ростиме. Щоб цього уникнути, ґрунт для вирощування моркви потрібно підготувати ще з осені, а саме зробити його пухким.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.