Головна Life style Як випрати м’яку іграшку: поради

Як випрати м’яку іграшку: поради

by Max
Як випрати м’яку іграшку: поради

Існують важливі моменти, які можуть зіпсувати плюшевого ведмедика дитини. Далеко не всі вироби здатні пережити класичне прання навіть при делікатному режимі, будь-який контакт з вологою здатний назавжди його зіпсувати, інформує KURAZH.

На що звернути увагу

Батарейки та дроти. Не варто прати в пральній машині іграшки, усередині яких є відсік під батареї або дроти. Під впливом води вони почнуть окислюватися і це призведе до псування не тільки електронної системи, а й усієї іграшки.

Якщо є можливість витягнути відсік, то таку іграшку можна буде випрати в машинці, якщо ні – доведеться очищати її від бруду іншим способом.

Температура води. Для прання м’яких іграшок оптимальною є температура в межах 30-40 градусів. Від вищих температур може статися деформація тканини або почне облазити фарба.

Звичайний порошок чи мило. Для прання іграшок вибирайте порошок, який підходить вашим дітям. Якщо ви перете речі дитини дитячим порошком, то його беріть і для прання іграшок.

Можна прати іграшки тим же порошком, який ви використовуєте для прання білизни. Крім того, іграшки можна випрати зі звичайним господарським милом. Але не кладіть у машину білі предмети – вони можуть пожовтіти.

Режим прання. Для прання іграшок вибирайте лише делікатний режим. І обов’язково відключіть віджимання – інакше слоник або ведмежа можуть втратити свій вигляд.

Етикетки. На багатьох іграшках є спеціальні етикетки, де вказані способи прання, температурний режим та інша інформація.

Однак ці етикетки часто зрізають, тому, якщо ви не знаєте, як випрати іграшку – використовуйте рекомендації, описані вище.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.