Головна Life style Як виглядати на 10 років молодше: поради від візажистів

Як виглядати на 10 років молодше: поради від візажистів

by Max

Вдалий макіяж здатний омолодити на кілька років, а от неправильне нанесення косметичних засобів навпаки візуально збільшить ваш вік.

Як інформує KURAZH, про це пише Express.

Що робити

Експерти з макіяжу Cult Beauty поділилися тим, як зрілі жінки можуть миттєво позбутись кількох років за допомогою деяких прийомів макіяжу.

“Зріла шкіра має тенденцію виглядати тьмяною, тому перейдіть від засобів для обличчя з рожевими відтінками (які можуть давати надто насичений колір) до чогось із відтінком лимонно-жовтого”, – радять візажисти.

Цей відтінок надає тепла тьмяній блідій шкірі.

“Або спробуйте коригувальну палітру, яка містить крем і фіксуючу пудру, щоб допомогти вирівняти тон шкіри”, – говорять експерти.

Також вони радять вибирати продукти на кремовій основі. За їхніми словами крейдяний, пудровий фініш шкіри додає зайвих років, а не приховує їх.

“Пудра не лише має тенденцію осідати в складках, але й “поглинає” світло та підкреслює будь-які сухі плями. Кремові текстури є набагато поблажливішими – гнучкі та свіжі, вони виглядають свіжими, а також є більш стійкими”, – кажуть спеціалісти.

На думку експертів, один продукт є необхідним для всіх косметичних сумок – це консилер на кремовій основі.

“Тонка шкіра та повільний дренаж означають, що мішки та тіні є побічним ефектом старіння, але правильний “камуфляж” може творити чудеса. Замаскуйте темні кола кремом під очима консилером персикового відтінку – розітріть кінчиками пальців, щоб створити розсіяний, м’який фокус”, – радять візажисти.

5 основних правил

  • Тональний крем часто забивається у зморшки, щоб цього не сталося, змішайте консилер і омолоджувальну сироватку у рівних пропорціях. А тоді нанесіть на шкіру.
  • Використовуйте тональну основу з елементами хайлайтера. Це надаватиме шкірі сяючого ефекту і надасть їй здорового вигляду.
  • Відмовтесь від темних відтінків тіней для повік, чорної підводки й олівців. Краще наносьте засоби графітового кольору, коричневого або темно-сірого.
  • Робіть персикові і блідо-рожеві рум’яна, вони омолоджують обличчя.
  • Підберіть свій відтінок червоної помади. Ідеальним варіантом є пудровий відтінок з легким блиском на губах.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.