Головна Life style Як правильно наносити сонцезахисний крем

Як правильно наносити сонцезахисний крем

by Max
Як правильно наносити сонцезахисний крем

Щоб забезпечити повний захист від сонця, дотримуйтесь цих порад щодо нанесення сонцезахисного крему, передає KURAZH.

  1. Використовуйте достатню кількість. Нанесіть достатню кількість сонцезахисного крему, щоб покрити всю ділянку шкіри. Зазвичай потрібна приблизно одна унція (близько 30 мл) крему для покриття всього тіла.
  2. Не забувайте про обличчя: воно є однією з найважливіших зон, які потребують захисту. Наносьте сонцезахисний крем на обличчя, включно зі щоками, носом, підборіддям і чолом. Якщо можливо, вибирайте крем з SPF, спеціально розробленим для обличчя.
  3. Приділіть увагу зонам з підвищеною чутливістю: крім обличчя, не забудьте про інші вразливі зони, такі як шия, декольте, спина, верхня частина грудей і тильна сторона рук. Розподіліть крем рівномірно по всій поверхні цих зон.
  4. Періодично оновлюйте: не забувайте періодично оновлювати сонцезахисний крем, особливо після плавання, потовиділення або тертя об одяг чи рушник. Частота перенанесення залежить від SPF крему і ваших умов перебування на сонці.

Пам’ятайте, що турбота про шкіру — це турбота про ваше здоров’я і красу. Не забувайте захищати свою шкіру від шкідливих впливів і насолоджуйтеся молодістю і красою на багато років вперед.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.