Головна Новини Відключення електрики на Хмельниччині: графік на 31 січня

Відключення електрики на Хмельниччині: графік на 31 січня

by Max

Як зазначають енергетики, ліміт знову низький.

На 31 січня, вівторок, дозволена величина навантаження на Хмельницьку область не змінилася. Як повідомляють у «Хмельницькобленерго», вона покриває лише половину потреб області.

Погодинні відключення відбуватимуться згідно з Графіком погодинних відключень.

«Наголошуємо, як тільки буде така можливість – особливо це актуально поміж періодів пікового навантаження, погодинні відключення обмежуватимуться одночасним знеструмленням трьох, а не чотирьох черг», йдеться у повідомленні.

Якщо ви виявили, що за вашою адресою відключення відбуваються, але адреса не зазначена у файлах співставлення населених пунктів, вулиць до черг, напишіть про це «Хмельницькобленерго» за допомогою форми зворотного зв’язку. У компанії обіцяють перевірити інформацію та відреагувати.

Дізнатися свою чергу можна, у разі наявності зареєстрованого відключення, на формі «Відключення за адресою».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.