Головна Новини Відключення електрики на Хмельниччині: графік на 26 січня

Відключення електрики на Хмельниччині: графік на 26 січня

by Max

Область отримає лише 50% потужностей від її потреб.

Сьогодні, 26 січня, на Хмельниччині електропостачання протягом дня одночасно вимикатимуть за трьома чергами, а вночі — за двома. Про це повідомили працівники АТ «Хмельницькобленерго».

За їх інформацією, доведений ліміт на Хмельницьку область покриває 50% того обсягу електроенергії, який їй потрібен. Тому насамперед живлення отримує критична інфраструктура. Решту доведеного ліміту розподіляють між споживачами.
З огляду на це відключення відбуватимуться за трьома чергами одночасно, а вночі — за двома.

«Втім, коли рівень споживання електроенергії дозволятиме, енергетики заживлюватимуть споживачів тих черг, які позначені у графіку погодинних відключень «електроенергія відсутня у разі одночасного вимкнення 3 черг», — додали у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

Графік відключення електрики на 26 січня. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Графік відключення електрики на 26 січня. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Читайте також: На Хмельниччині запровадять шість черг відключення електрики

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.