Головна Новини Відключення електрики на Хмельниччині: графік на 1 лютого

Відключення електрики на Хмельниччині: графік на 1 лютого

by Max

Графік поділений на шість черг, з яких можливе одночасне припинення електропостачання за чотирма.

У середу, 1 лютого, відключення відбуватимуться за оптимізованим Графіком погодинних відключень. Як зазначають у пресслужбі «Хмельницькобленерго», у періоди пікового навантаження зберігається висока ймовірність одночасного відключення черг, які позначені надписами: «електроенергія відсутня», «електроенергія може бути відсутня».

Вночі та поміж періодів пікового навантаження відключаються черги, позначені як «електроенергія відсутня».

«При перемиканні черг можливі похибки на рівні 20-40 хвилин, оскільки не всім обладнанням можна керувати віддалено, оперативному персоналу потрібно доїхати до обладнання та здійснити перемикання», – йдеться у повідомленні.

Для перегляду відключень у розрізі районів електричних мереж та адрес ви можете скористатися формами «Актуальні відключення», «Відключення за адресою» у розділі «Відключення».

Читайте також: Хмельницькобленерго оштрафували за недотримання графіків відключень електрики

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.