Головна Новини Відключення електроенергії на Хмельниччині: графік на 24 січня

Відключення електроенергії на Хмельниччині: графік на 24 січня

by Max

Можливі відключення одночасно за трьома чергами.

Дозволена величина навантаження на Хмельницьку область знову зменшена. Крім існуючого дефіциту електроенергії в об’єднаній енергосистемі країни, додаткове зниження ліміту спричинене тим, що відзавтра розпочинається почергове проведення режимних замірів навантаження в операторів системи розподілу. Про це повідомляють у пресслужбі «Хмельницькобленерго».

«У день проведення режимних замірів до операторів системи розподілу, на території діяльності яких проводяться заміри, не застосовуються графіки обмежень та відключень. Адже головна мета – визначити реальний обсяг електричної енергії, який потрібен конкретній області. Згодом, після проведення замірів у всіх операторів системи розподілу, результати цих замірів будуть використані для формування лімітів на області», – пояснюють енергетики.

Зважаючи на це, у вівторок, 24 січня, на Хмельниччині досить висока ймовірність одночасного відключення трьох черг. Як тільки рівень споживання дозволятиме – енергетики заживлюватимуть черги, позначені у графіку «електроенергія відсутня у разі одночасного вимкнення 3 черг».

До речі, на Хмельниччині режимні заміри відбуватимуться 31 січня, отже погодинних відключень у той день не буде.

Переглядайте Графік погодинних відключень, інформацію про відповідність вулиць до черг у розділі «Відключення».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.