Головна Новини В Улашанівській громаді попрощалися з загиблим захисником

В Улашанівській громаді попрощалися з загиблим захисником

by Max

Днями Улашанівська громада провела в останню путь ще одного свого захисника – жителя села Пашуки, солдата Войтюка Василя Васильовича. Він був стрільцем-санітаром гірсько-штурмової роти, але його життя трагічно обірвалося під Бахмутом Донецької області у Роздолівці. У середу, 25 січня, 38-річного воїна похоронили у рідному селі.

Як йдеться на сторінці Улашанівської територіальної громади, народився Василь Войтюк у селі Красностав. Був із багатодітної працьовитої родини. Щирий, добрий, чуйний, привітний, міцне плече для рідних. Мав сім’ю, разом з дружиною виховував сина та доньку. А з перших днів повномасштабної війни став на захист своєї Батьківщини. Воював спочатку на Київщині, поблизу Житомира, в Ізюмі, а згодом – в Донецькому напрямку.

«Провели Василя в останню путь усією численною громадою. За маршрутом слідування похоронного кортежу люди зустрічали загиблого земляка живим коридором та встеляли його останню путь живими квітами», – зазначають на сайті громади.

Додамо, також на Донеччині загинув Сергій Поліщук з Улашанівської громади.

Прощання із воїном відбувалося на подвір’ї його власної домівки у селі Пашуки.

,

Поховали Героя з усіма військовими почестями на місцевому сільському кладовищі.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.