Головна Новини В Україні змінили призовний вік

В Україні змінили призовний вік

by Max

Закон був на підписі президента з червня минулого року.

Сьогодні, 2 квітня, у картці законопроєкту №9281 «Про військовий обов’язок і військову службу» на сайті Верховної Ради України з’явилося повідомлення, що закон повернуто за підписом президента України. А це означає, що він вступає в дію з дня його опублікування.

Ним, зокрема, передбачено, зменшення граничного віку перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25-річного віку. Тобто, тепер під мобілізацію в Україні підпадають чоловіки у віці від 25 років, а не від 27-ти. Тож на строкову службу призиватимуть до 25 років (включно).

Під час дії воєнного стану призовні комісії мають провести медогляд призовників, які перебувають на військовому обліку та досягли 25-річного віку. Кого визнають придатним до військової служби, то визнають військовозобов’язаними. Це означатиме, що їх можна мобілізувати, навіть, якщо вони не служили строкову службу.

Нагадаємо, законопроєкт №9281 був прийнятий парламентом 30 травня 2023 року. 5 червня того року його направили на підпис Володимиру Зеленському. 2 квітня 2024 квітня він був повернутий до Верховної Ради України за підписом Глави держави.

Читайте також: У Хмельницькому планують назвати одну із вулиць на честь полеглого Героя України

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.