Головна Новини У Ярмолинцях прощалися з Максимом Фаліним

У Ярмолинцях прощалися з Максимом Фаліним

by Max

Сьогодні, 20 квітня, центральній площі Ярмолинців з військовими почестями і спільною молитвою місцеві жителі провели в останній шлях сержанта Максима Фаліна. Життя 43-річного воїна обірвав ворожий обстріл. Про це розповіли представники селищної ради.

Дитячі та юнацькі роки Максима Фаліна минули у Мелітополі Запорізької області. Проте рідною для нього стала й Хмельниччина. Тут він познайомився з зі своєю дружиною Надією, яка родом зі села Правдівка Ярмолинецької громади.

Якийсь час молоде подружжя проживало у Хмельницькому, а згодом оселилися у Вінниці. Максим працював на різних роботах зварювальником. Разом із коханою виховували двох діток: сина та доньку. Останній дещо більше як рік.


Фото: з фейсбуку Ярмолинецької громади

«Основна риса Максимової вдачі, розповідають його близькі, те, що він завжди був за справедливість. Це загострене почуття справедливості не дозволило йому залишатися осторонь, коли росія пішла на Україну великою війною. На третій день повномасштабного вторгнення чоловік добровольцем прийшов у військкомат», — зазначили у Ярмолинецькій селищній раді.

Герой служив у військовій частині в складі Повітряних Сил України. Був кулеметником. Пройшовши військові навчання на Львівщині, Максим Фалін захищав Україну на Донецькому напрямку. Там він загинув 9 квітня, потрапивши під ворожий обстріл.

Фото: з фейсбуку Ярмолинецької громади

Фото: з фейсбуку Ярмолинецької громади

Читайте також: У Хмельницькому районі попрощалися з 43-річним Іваном Микульцем

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.