Головна Новини У середмісті Хмельницького проведуть благодійний ярмарок

У середмісті Хмельницького проведуть благодійний ярмарок

by Max

Цього разу благодійники збиратимуть на засоби тактичної медицини.

У центрі Хмельницького, біля «Дитячого світу», відбудеться благодійний ярмарок, кошти з якого спрямують на потреби українських захисників. Це вже восьма акція, яку організовують «Волонтери Поділля», розповіла сайту «Є ye.ua» координаторка заходу Анна Маєвська.

Захід відбудеться 16 грудня. Ярмаркуватимуть з 12 години дня й до 6 вечора. Тематика заходу буде різдвяною.

«Ми ставимо акцент на різдвяну продукцію. Це і декорації для дому, і подарунки, які можна буде придбати для близьких, а також смаколики від кондитерів та місцевих виробників», – каже вона.

Нині волонтери шукають майстрів декоративно-прикладного мистецтва, кондитерів та інших творчих людей, малий та середній бізнес, які готові надати свої товари чи послуги, щоб допомогти ЗСУ. «Нам потрібні різдвяні іграшки, ялинки, віночки, посуд, сувеніри, солодощі, книги та інші ярмаркові речі», – зазначають в організації.

«Волонтери Поділля» організовують благодійний ярмарок вже увосьме. За попередні рази вдалося зібрати майже 700 тисяч гривень, з них 135 тисяч – на цьогорічному Дні міста. Благодійники купували тепловізори, доєднувалися до великих зборів на автомобілі і дрони, купували для воїнів якісні турнікети. Нині ж збиратимуть на кровоспинні засоби. Такий запит волонтери отримали від військових, каже Анна Маєвська.

Читайте також: Відновити витік Південного Бугу: до програми навколишнього середовища Хмельниччини внесуть зміни

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.