Головна Новини У Хмельницькому в’язень напав на співробітника СІЗО

У Хмельницькому в’язень напав на співробітника СІЗО

by Max

Чоловік поводився агресивно та намагався самовільно вибратися з камери.

В Хмельницькому слідчому ізоляторі 41-річний чоловік, який перебуває в установі на період розгляду його справи у суді, спробував самовільно залишити камеру. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницького райуправління поліції. За словами правоохоронців, зловмисник був вже неодноразово засуджений за майнові та насильницькі злочини та нещодавно отримав вирок у 10 років за кримінальною статтею, проте чоловік подав на рішення суду апеляційну скаргу.

За інформацією правоохоронців, перебуваючи в камері, підозрюваний почав себе поводити агресивно. Чоловік спробував самовільно залишити місце ув’язнення та при цьому вдарив працівника установи. Але попри це правоохоронцеві вдалося зупинити його протиправну поведінку.

За умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень слідчі оголосили чоловікові нову підозру, за яку йому доведеться вкотре відповідати за законом.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському затримали чоловіка, який намагався підпалити квартиру

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.