Головна Новини У Хмельницькому проведуть костюмований благодійний забіг

У Хмельницькому проведуть костюмований благодійний забіг

by Max

Частину коштів передадуть на потреби українських військових.

У неділю, 17 грудня, хмельничани візьмуть участь у костюмованому забігу «MagicRUN». Бігуни та усі охочі, вбрані у різдвяно-новорічні костюми, зберуться у парку імені Чекмана, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

«Це не перший забіг. У нас вже багато років така традиція. Зазвичай ми її присвячуємо до різдвяно-новорічних свят, аби створити відповідний настрій. Класно тим, що долучаються і діти, які вірять в чудо, і дорослі, які моляться на це чудо. В усіх українців зараз одне бажання. І ми долучаємось таким чином до підтримки цього бажання», – каже співорганізаторка заходу Ірина Білявець. 

За словами організаторів, концепція заходу не передбачатиме змагальної складової. Загальна дистанція становитиме 5 кілометрів, однак, за бажання, можна пробігти як коротшу, так і довшу відстань. Єдина умова – дрескод. Він має бути різдвяним або патріотичним.

Нині до участі запрошують усіх охочих. Частину коштів, які бігуни у костюмах сплатять за участь, спрямують на закриття потреб захисників України.

Читайте також: У середмісті Хмельницького проведуть благодійний ярмарок

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.