Головна Новини У Хмельницькому 6 квітня перекриють частину Прибузької

У Хмельницькому 6 квітня перекриють частину Прибузької

by Max

На ній відбуватиметься ярмарок.

У Хмельницькому 6 квітня перекриють рух транспорту частиною вулиці Прибузька. Як повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради, у першій половині дня тут відбуватиметься виставка-ярмарок.

«Цього дня, з 5:30 до 17:00 на ділянці від вулиці Кам’янецької до вулиці Грушевського буде перекрито рух транспорту. Прохання враховувати цю інформацію під час планування маршруту проїзду вулицями міста», – зазначають в міськраді.

Нагадаємо, виставка-ярмарок відбуватиметься на Прибузькій 6 квітня з 8:00 до 16:00. На ярмарку можна буде придбати квіти, саджанці дерев, розсаду, добрива, насіння, посадковий матеріал, садову міні-техніку та інвентар, крафтові вироби, свійську птицю, кролів тощо.

Також можна буде взяти участь у майстер-класах з вирощування розсади, мікрозелені, обробки насіння та тематичних майстер-класах для дітей.

Читайте також: Погода на вихідні: на Хмельниччині потепліє, але дощитиме

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.