Головна Новини У Хмельницькому попрощалися з захисником Олександром Юзьковим

У Хмельницькому попрощалися з захисником Олександром Юзьковим

by Max

Чоловік пішов добровольцем на війну.

Сьогодні, 21 квітня, у Хмельницькому провели в останню путь Героя Олександра Юзькова. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», рік тому чоловік пішов на фронт. Був водієм у мотопіхотній бригаді, однак після перенесеної у березні операції 18-го квітня серце Героя зупинилося.

«Він був добровольцем. З’явився в міський центр комплектації, був мобілізований. Служив на посаді стрілець-водій. Працював водієм великогабаритних автомобілів. Перевозив паливно-мастильні матеріали. Останнє місце його служби було в мотопіхотній бригаді, близько до нуля, – розповідає родич захисника Роман Цимбалюк. – Не забував про рідних. Вмів все фактично робити. Золоті руки мав. Двоє синів залишилося. Сестра, племінники».

Місяць перед смертю воїн переніс операції в шпиталі. Як розповідають родичі захисника, Олександру вирізали грижі. Також воїн мав проблеми з серцем, але повернувся назад на фронт.

Захисник не дожив кілька місяців до свого 50-го дня народження. Сьогодні його поховали.

Читайте також: На війні загинув соліст балету Ростислав Янчишен родом з Кам’янця-Подільського

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.