Головна Новини У Хмельницькому попрощалися з 33-річним Євгенієм Шевченком

У Хмельницькому попрощалися з 33-річним Євгенієм Шевченком

by Max

Вчора, 29 квітня, хмельничани провели в останній шлях Євгенія Шевченка, який загинув під час виконання бойового завдання. Йому назавжди залишиться 33 роки.

За інформацією телеканалу «Місто», до початку масштабної війни Євгеній Шевченко працював менеджером в одній з місцевих компаній. Після повномасштабного вторгнення він пішов на фронт добровольцем. З того часу мужньо захищав Україну від російських окупантів. На жаль, Герой загинув 23 квітня під час виконання бойового завдання.

«Він був чудовим військовим. Класно готував і ходив з нами на завдання. Кращого за нього друга я не зустрічав, — розповідає побратим полеглого «Дрон». — Також він був чудовим батьком. Любив своїх дітей і дружину. Він за що не брався, все доводив до кінця.

Євгенія Шевченка поховали на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове.

Читайте також: Втрати ворога на ранок 30 квітня

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.