Головна Новини У Хмельницькому підтримали перехід до ПЦУ Свято-Покровського собору, який був головним храмом УПЦ мп в місті

У Хмельницькому підтримали перехід до ПЦУ Свято-Покровського собору, який був головним храмом УПЦ мп в місті

by Max

Надалі, аби офіційно узаконити перехід, триватимуть юридичні процедури.

У Хмельницькому громада підтримала перехід Свято-Покровського собору, який був головним храмом УПЦ мп в місті, до Православної церкви України. Надалі, аби офіційно узаконити перехід, триватимуть юридичні процедури.

Сьогодні увечері, 2 квітня, на території храму зібралися сотні людей, які прийшли під стіни храму, щоб стати на захист військового, якого побили у стінах собору, почути вибачення за інцидент, та вимагали переходу до ПЦУ.

Під час голосування присутні проголосували за перехід храму до Православної церкви України.

Нагадаємо, сьогодні у Свято-Покровському соборі люди в рясах побили військового, який прийшов запитати, скільки людей ще має загинути, щоб люди перестали ходити в московський патріархат.

Інцидент з побиттям військового збурив громадськість. Сотні людей прийшли до храму, вимагаючи вибачень за це, та переходу до ПЦУ.

Тим часом міський голова Хмельницького Олександр Симчишин запевнив, що на позачерговій сесії будуть припинені користування усіма земельними ділянками на території громади для УПЦ (мп).

Громада підтримала перехід до ПЦУ

Священники віддали ключі від храму обраній комісії

Тут проводитимуть ревізію

Сьогодні у соборі зазвучала молитва українською мовою. Фото: Алли Собко

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.