Головна Політика Шимоніте закликала надати Україні зброю

Шимоніте закликала надати Україні зброю

by Max

Прем’єр-міністерка Литви Інґріда Шимоніте під час пресконференції з українським колегою Денисом Шмигалем у Вільнюсі 5 квітня заявила, що «Росія розуміє лише мову сили» та закликала всіх західних союзників демократичних країн «негайно надати всю зброю необхідну для якнайшвидшої перемоги ворога на полі бою».

Також вона повідомила, що Литва закупить для Збройних сил України FPV-безпілотники литовського виробництва.

«Литва незабаром закупить приблизно за 2 мільйони євро через Міністерство оборони близько трьох тисяч литовських безпілотників FPV, які мають прибути на фронт, сподіваюсь, цього року», – зауважила Шимоніте.

Читайте також: Уряд Литви виділить 35 мільйонів євро на ініціативу Чехії із закупівлі боєприпасів

Крім того, країна виділить 15 мільйонів євро на програми реабілітації поранених українських військових.

У свою чергу Денис Шмигаль подякував Литві за чітку позицію стосовно блокування експорту до ЄС російської та білоруської агропродукції, а також за лідерство щодо санкційної політики.

«Сьогодні запропонували нову ініціативу – заборону авіатранзиту до Російської Федерації та Білорусі. Ця ініціатива покликана обмежити економічний потенціал агресора, а також посилити санкційний тиск на ворога», – зауважив Шмигаль.

Вчора прем’єр-міністр України відвідав з офіційним візитом Латвію. Прем’єр-міністерка країни Евіка Сіліня повідомила, що планує надіслати Україні дрони загальною вартістю мільйон євро. Також Шмигаль обговорив із президентом Естонії створення спільних з Україною оборонних підприємств.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.