Головна Політика Посли G7 вітають прогрес у відновленні декларування

Посли G7 вітають прогрес у відновленні декларування

by Max

Посли G7 вітають прогрес у відновленні декларування статків посадовців і депутатів в Україні.

«Посли G7 вітають прогрес у відновленні декларування активів для державних посадових осіб. Для забезпечення прозорості та підзвітності, ми відзначаємо важливість уникнення лазівок для орендованих активів та важливість обмежити кількість винятків, пов’язаних з безпекою, зокрема щодо оприлюднення інформації, лише до випадків тих, хто безпосередньо бере участь у захисті», – йдеться у повідомленні, оприлюдненому в твіттері представництва послів G7.

Читайте також: Відновлення декларування статків посадовців і депутатів. Зеленський відповів на петицію

У липні Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №9534 щодо відновлення електронного декларування під час воєнного стану.

Як заявив перший заступник голови Комітету ВР з питань антикорупційної політики Ярослав Юрчишин у коментарі агенції «Укрінформ», Рада планує ухвалити цей закон до початку жовтня. Наразі до законопроєкту подано 567 правок.

Обов’язкове декларування для чиновників було тимчасово зупинене в перші тижні повномасштабної війни Росії проти України. Вже у вересні 2022-го голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія зареєстрував законопроєкт, який має відновити е-декларування.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.