Головна Новини Погода на тиждень – на Хмельниччині сніжитиме

Погода на тиждень – на Хмельниччині сніжитиме

by Max

Дрібний сніг, який часом переходитиме у дощ зі снігом, очікується майже щодня.

Цього тижня атмосферні фронти на Хмельниччині зумовлять періодичний сніг та мокрий сніг. Однак опади передбачаються періодично та чергуватимуться із поясненнями. Температура повітря знизиться і триматиметься переважно на «мінусових» позначках.

Як прогнозує метеоресурс «Синоптик», 31 січня вночі очікується сніг, вранці та вдень – дрібний дощ зі снігом. Увечері опади припиняться. Температура повітря протягом доби триматиметься на рівні 0…-1.

Весь день у середу, 1 лютого, буде хмарним. Вранці очікується сніг, якому на зміну прийде дрібний дощ зі снігом. У другій половині дня обійдеться без опадів. Стовпчик термометра коливатиметься від 1 градусу морозу до 1 градусу тепла.

У четвер, 2 лютого, теж буде хмарно. Вдень піде дрібний дощ зі снігом, проте ближче до вечора він стихне. Добова температура повітря складатиме -2…+1.

У п’ятницю, 3 лютого, майже весь день йтиме дрібний сніг. Уввечері опади припиняться. Вночі похолодає до 4 градусів із позначкою «мінус», вдень очікується -1…-3

Ранок та день у суботу, 4 лютого, будуть хмарними. Вечір порадує ясним небом. Вранішній сніг удень зміниться дощем, який повинен закінчитися до приходу вечора. Вночі – 5, вдень температура повітря буде на позначці «0».

У неділю, 5 лютого, протягом усього дня небо буде вкрите хмарами і йтиме дрібний сніг. Нічна температура повітря сягне рівня -6, вдень очікується -2…-3.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.