Головна Новини Парафія на Полонщині покинула московський патріархат

Парафія на Полонщині покинула московський патріархат

by Max

До ПЦУ перейшли віряни села Варварівка.

На Полонщині парафіяни Свято-Покровського храму села Варварівка на чолі зі своїм настоятелем отцем Тимофієм приєдналися до Православної Церкви України.

Збори, на яких прийняли відповідне рішення, відбулися 15 січня. Про це повідомив благочинний Полонського округу ПЦУ Андрій Моравський.

«Вітаємо жителів села Варварівка, які на загальних зборах релігійної громади Свято-Покровського храму одноголосно підтримали приєднання до Православної Церкви України. Дякуємо всім за історичний вибір», – написав він.

Як додав священник, у святкові дні місцеві віряни влаштували благодійну коляду. Мешканці кількох сіл долучилися до збору грошей на підтримку ЗСУ. Громада села Варварівка наколядувала 17 400 гривень для придбання авто на передову. Ще 41 тисячу гривень та 500 доларів наколядувала молодь села Велика Березна.

Читайте також: Найдавніші церкви Хмельниччини – топ-5 мурованих храмів, які вражають

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.