Головна Політика Омбудсмени України, Туреччини та РФ провели переговори

Омбудсмени України, Туреччини та РФ провели переговори

by Max

Омбудсмени України, Туреччини та РФ провели переговори у режимі онлайн, повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець у Telegram.

«З Шефером Малкочем та Тетяною Москальковою обговорили актуальні питання щодо наших попередніх домовленостей. Адже ця зустріч є продовженням перемовин, які відбулися під час нещодавнього візиту в Анкару», – написав Лубінець у Telegram.

Як заявила Тетяна Москалькова у Telegram, було домовлено «про сприяння в обміні списками тяжко поранених, які підлягають репатріації, надання допомоги компетентним органам у поверненні громадян, які підлягають депортації».

Нещодавно українська сторона передала РФ список із 748 тяжкохворих та тяжкопоранених оборонців України, які перебувають у полоні.

За даними Мінреінтеграції, упродовж 2022 року із російського полону Україні вдалося повернути майже 1600 людей.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.