Головна Новини На Ізяславщині ґвалтівника дитини довічно ув’язнили

На Ізяславщині ґвалтівника дитини довічно ув’язнили

by Max

Чоловік раніше вже відбув покарання за зґвалтування своєї доньки, тепер – за зґвалтування падчерки.

На Хмельниччині ґвалтівника 11-річної дівчинки засудили до довічного позбавлення волі. Чоловік подав апеляцію, однак вирок суду залишили без змін. Про це повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.

«Прокурори в суді довели, що вперше вітчим зґвалтував дитину, коли їй було 11 років. Чоловік змушував мовчати падчерку, погрожуючи розправою над нею та її матір’ю. Злякавшись за життя матері, дівчинка наважилась зателефонувати у поліцію», йдеться у повідомленні.

Раніше чоловік вже відбув 10 років ув’язнення за зґвалтування власної доньки.

Всупереч невизнанню ґвалтівником своєї вини, прокурор у суді першої інстанції довів його винуватість. У грудні 2022 року Ізяславський районний суд виніс йому вирок – довічне позбавлення волі. Цей вирок сторона захисту оскаржила в апеляційному порядку.

Хмельницький апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, залишив без задоволення апеляційну скаргу захисника, а вирок суду першої інстанції без змін. Відомості щодо засудженого будуть внесені до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх осіб.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.