Головна Новини На Ізяславщині ґвалтівника дитини довічно ув’язнили

На Ізяславщині ґвалтівника дитини довічно ув’язнили

by Max
На Ізяславщині ґвалтівника дитини довічно ув’язнили

Чоловік раніше вже відбув покарання за зґвалтування своєї доньки, тепер – за зґвалтування падчерки.

На Хмельниччині ґвалтівника 11-річної дівчинки засудили до довічного позбавлення волі. Чоловік подав апеляцію, однак вирок суду залишили без змін. Про це повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.

«Прокурори в суді довели, що вперше вітчим зґвалтував дитину, коли їй було 11 років. Чоловік змушував мовчати падчерку, погрожуючи розправою над нею та її матір’ю. Злякавшись за життя матері, дівчинка наважилась зателефонувати у поліцію», йдеться у повідомленні.

Раніше чоловік вже відбув 10 років ув’язнення за зґвалтування власної доньки.

Всупереч невизнанню ґвалтівником своєї вини, прокурор у суді першої інстанції довів його винуватість. У грудні 2022 року Ізяславський районний суд виніс йому вирок – довічне позбавлення волі. Цей вирок сторона захисту оскаржила в апеляційному порядку.

Хмельницький апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, залишив без задоволення апеляційну скаргу захисника, а вирок суду першої інстанції без змін. Відомості щодо засудженого будуть внесені до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх осіб.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.