Головна Новини На Хмельниччині оновили графік відключення електрики

На Хмельниччині оновили графік відключення електрики

by Max

Він, як і раніше, універсальний та змінюється щотижня.

«Хмельницькобленерго» оприлюднило новий графік погодинних відключень, який діятиме з понеділка, 6 лютого.

Новий графік, як і попередні, універсальний, тобто передбачає відключення основних черг, позначених темнішим кольором та надписами «електроенергія відсутня» та додаткових черг, позначених надписом «електроенергія може бути відсутня». «Кількість черг, які будуть знеструмлюватися одночасно протягом тижня, залежить від дозволеної величини навантаження на область. Ця величина визначається та доводиться щовечора на наступний день», – нагадали в «Хмельницькобленерго».

Також енергетики нагадують, що дозволену величину навантаження (ліміт) визначає НЕК «Укренерго», враховуючи стан генерації та енергосистеми в цілому, погодні умови, динаміку споживання електричної енергії та інші фактори.

Дізнатися, до якої тепер черги належить той чи інший абонент, можна на офіційному сайті АТ «Хмельницькобленерго».

Графік погодинних відключень електирики на Хмельниччині, який діятиме з 6 лютого. Фото hoe.com.ua

Нагадаємо, цього тижня, за вказівкою Міністерство енергетики України, на Хмельниччині 9 лютого має діяти режимний день. Він необхідний для визначення, скільки насправді електроенергії потребує наша область. Тож, якщо країна-терорист – росія, цього тижня не обстрілюватиме енергетичні об’єкти України, то 9 лютого на Хмельниччині електрика має бути добу.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.