Головна Новини На День міста у Хмельницькому народилася двійня

На День міста у Хмельницькому народилася двійня

by Max
На День міста у Хмельницькому народилася двійня

За рік в міському перинатальному центрі з’явились на світ 1364 немовляти.

У Хмельницькому 30 вересня, на День міста, в міському перинатальному центрі народилися п’ятеро хлопчиків та троє дівчаток. Серед них – одна двійня, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Традиційно у цей день матусь привітав міський голова Олександр Симчишин, а від перинатального центру матусі отримали в подарунок дитячі комбінезони та інтерактивні іграшки.

«Ваші дітки народилися у День міста і для нас це дуже символічно, особливо зараз, у період війни. Адже народження нового життя та створення нової сім’ї – це ознака того, що українці тримаються, українці нескорені, українці обов’язково переможуть», – зазначив Олександр Симчишин.

Як зазначає директорка медичного закладу Ірина Королюк, у 2023 році в хмельницькому міському перинатальному центрі народилися 1364 дитини.

«Це на сто менше, ніж минулого року, але така тенденція є приблизно однаковою по Україні. До слова, цього року стрімко збільшилась цифра народжуваності саме за останні три місяці», – розповіла вона.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: Для школярів по всій Україні проведуть урок медіаграмотності

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.