Головна Політика МЗС реагує на репортаж TF1 про російські окопи: “Нове дно журналістики”

МЗС реагує на репортаж TF1 про російські окопи: “Нове дно журналістики”

by Max

Міністерство закордонних справ України відреагувало на репортаж французького телеканалу TF1 з розташування російських військових на окупованих територіях України.

«Репортаж TF1 про російські війська, які знищують міста на окупованих територіях України, пробиває нове дно журналістики. Вони славлять так звану могутність російської армії. Це неповага до тих, кого ця армія вбила. Крім того, знімальна група TF1 відвідувала окуповані території, порушуючи закони України», – ідеться в коментарі речника українського зовнішньополітичного відомства Олега Ніколенка.

Французький телеканал TF1 опублікував репортаж, знятий із російської сторони лінії фронту в Україні. У трихвилинному відео показано позиції російської армії, внутрішнє облаштування бліндажів, кілька безпілотників і боєприпасів із коментарями військових РФ.

У репортажі розповідається про те, як російські військові готуються до українського наступу, проте жодного разу не згадується, хто є агресором у війні.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.