Головна Новини Мистецтво кам’янецьких майстринь презентували в Італії

Мистецтво кам’янецьких майстринь презентували в Італії

by Max

В італійській Вероні відбулася міжнародна виставка-фестиваль «Безстрашні художниці в історії. Забуті світом мистецтва, вони живуть у тканині». До складу української делегації увійшли мисткині з Кам’янця-Подільського. Про це повідомляють у міській раді.

«Українські роботи на фестивалі були представлені вперше. Більше того, в конкурсній програмі нашу країну представляли дві картини кам’янчан. Перша це – «Жага життя. Цар пшеничних колосків», присвячена відомій українській художниці Катерині Білокур. Її автори – Наталія Лашко, Ілля Лашко і Яна Лашко. Друга – «Наша армія – наш оберіг», створена за лейтмотивами творчості Марії Примаченко. Авторка роботи – викладачка міської дитячої школи мистецтв Тетяна Білоус. Це полотно особливо зацікавило публіку. Велика кількість маленьких деталей, гармонійно поєднаних між собою, яскравість кольорів – наче галерея картин Марії Примаченко в мініатюрі», – зазначили у пресслужбі міськради.

В українській делегації були митці з Кам’янця-Подільського. Фото: з фейсбуку Кам’янець-Подільської міської ради

Також повідомляють, що італійська асоціація текстилю і печворку «AD MAIORA» проводить цей фестиваль вшосте.

Читайте також: 9 травня стане Днем Європи в Україні

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.