Головна Life style Людина, яка може зрадити: ознаки

Людина, яка може зрадити: ознаки

by Max
Людина, яка може зрадити: ознаки

Гарний спосіб — поспостерігати за людиною, зробити про неї висновки на основі того, як вона себе веде з іншими. Але на що ще варто звернути увагу, передає KURAZH.

  • Людина занадто захоплена вами, буквально заглядає в рот, говорить забагато комплементів, відчувається ненатуральність і награність. Обережно, така людина, швидше за все, намагається втертися в довіру і нав’язатися в друзі, її явно щось потрібно і вона відвернеться від вас при першій можливості.
  • Порушує домовленості. Про це звичайно, судити можна тільки поспілкувавшись з людиною, але певна «слава» все одно переслідує того, хто свої слова не тримає. Зникнення, відмова підняти телефон, “забування” обіцянок, нехай навіть дрібних — тривожні дзвіночки, на які варто звертати увагу.
  • Людина погано говорить про інших. Принижує, ображає і знецінює їх, називає, наприклад, «лохами», занадто зарозуміла. Будьте впевнені, і про вас говоритиме таким же чином, як тільки ви перестанете бути потрібними.
  • Людина мало говорить про минуле і про себе, часто йде від відповідей на якісь звичайні питання стосовно біографії, робить вигляд, що не чує, «свідчення» плутаються. Зазвичай це про те, що людині є, що приховувати, а ховаються не найприємніші історії.
  • Людина уникає контакту очей, або ж дивиться «порожніми» очима. Брехуну вкрай важко витримувати погляд того, кому він бреше. Так само тіло може видавати незручність — йому хочеться відвернутися від вас, закритися, він «ховається» в телефон або дивиться у вікно — куди завгодно, тільки не на вас.
  • Ваша інтуїція. Як не крути, а деякий життєвий досвід є у кожного з нас. І він нам підказує — “йдіть, тут може бути небезпечно!”. Просто ми вважаємо за краще не слухати цей голос, а заглушати його логікою, переконувати себе «ось як правильно людина говорить!». Насправді слухати треба себе в будь-якій ситуації. Якщо співрозмовник викликає неприйняття, не важливо справедливо це чи ні — йдіть від спілкування. Інтуїція не обдурить.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.