Головна Life style Кара Делевінь повторила образ легендарного Карла Лагерфельда (фото)

Кара Делевінь повторила образ легендарного Карла Лагерфельда (фото)

by Max

Модель та актриса Кара Делевінь перед Met Gala повторила образ дизайнера Карла Лагерфельда.

У Instagram Кара опублікувала знімок, на якому приміряла на себе образ Карла Лагерфельда, передає KURAZH.

Вона одягла сорочку з високим коміром, краватку з ланцюжком, шкіряні рукавички та темні окуляри. Зачіску у вигляді хвоста модель замінила на перуку зі штучного пір’я. Команді стилістів знадобилося 6 годин, щоб вручну зшити все пір’я.

Кару Делевінь довгий час вважали музою Карла Лагерфельда. Після того як у 2012 році манекенниця взяла участь у модних показах Chanel та Fendi, жодне шоу цих брендів не обходиться без неї.

У вересні 2022 року організатори Met Gala оголосили, що наступний Бал Інституту костюма буде присвячений спадщині Карла Лагерфельда.

Всесвітньо відомий кутюр’є помер у лютому 2019-го на 86-му році життя від ускладнень, спричинених раком підшлункової залози.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.