Головна Life style “Головні помилки під час молитви”: Чому святі вас не чують і яких помилок у молитвах припускаються віряни

“Головні помилки під час молитви”: Чому святі вас не чують і яких помилок у молитвах припускаються віряни

by Max

Звертаючись до Бога, люди чекають допомоги, однак отримують її не завжди. Річ у тім, що багато хто навіть не знає, як правильно молитися і припускається цих помилок, інформує KURAZH.

Часто люди йдуть до церкви, коли у них трапляється біда. Усі чекають чудесного зцілення або моментальної допомоги, однак святі — не чарівники з магічною паличкою, яка миттєво виконує всі бажання. Приходячи до храму, потрібно усвідомлювати, навіщо ви туди йдете і з якими помислами. Також не варто забувати про правила поведінки в церкві, яких необхідно дотримуватися.

Злі наміри

Бог милостивий до всіх людей, тому не можна молитися про те, щоб комусь було погано, адже таке прохання точно не приймуть, а, можливо, воно навіть обернеться проти вас. Приходити до церкви необхідно лише з чистими помислами та намірами. Дуже важливо відповісти собі на запитання: “Чи не зашкодить моє бажання іншим людям?”. Якщо прохання може стати проблемою для навколишніх, то краще переглянути своє рішення і обрати інший шлях для досягнення мети. Звісно, він може бути більш тернистим, однак будьте впевнені в тому, що ваш ангел-охоронець і святі точно допоможуть подолати його і досягти бажаного. Головне — обирати добро, і тоді Бог не відвернеться від вас.

Відсутність істинної віри

Часто люди приходять до церкви для галочки, а що як допоможе? Але — не допомагає. Річ у тім, що, просячи допомоги у будь-якого святого, необхідно безумовно вірити в те, що він вам допоможе. Усвідомлювати, до кого і навіщо ви звертаєтеся. Як правило, обираючи небесного покровителя, люди дізнаються про його життєвий шлях і чудеса, які він творив. Так, вивчивши житіє святого, ви виявляєте повагу і усвідомлюєте, в чому він зможе вам допомогти. Головне — вірити і просити з щирого серця, тоді святі точно вас почують.

Зневажливе ставлення до церковних традицій

Багато людей не знають усіх церковних правил і канонів, звісно, це не заважає їм прийти до храму, однак варто дотримуватися хоча б основних правил і поважати почуття вірян. Наприклад, жінкам не слід заходити до храму в штанях і з непокритою головою, а чоловікам — у шортах і майці. Також потрібно пам’ятати про дотримання тиші та акуратне ставлення до ікон. У жодному разі не можна фривольно розмовляти зі священнослужителями або сміятися над святинями, інакше допомоги вам точно не бачити.

Потрібно знати тексти молитов

У православній церкві є велика кількість молитов на будь-який випадок життя. Як правило, є окремі звернення до певних святих. Звісно, допомогу можна попросити і звичайними словами, однак краще буде прочитати хоча б невелику молитву перед тим, як озвучувати прохання. Молитва є провідником від людини до Бога і допомагає йому почути вас. Тому не нехтуйте священними текстами і, якщо дійсно потребуєте допомоги, звертайтеся до святих через них.

Бог знає, як для вас краще

Часто люди просять Бога про те, що їм насправді не потрібно. Наприклад, молодий чоловік ніяк не може заробити на машину, хоча багато працює. Через це він злиться на церкву і святих, які “не допомагають”. Але насправді виявляється, що швидкість може відняти у нього життя, тому Бог відводить людину від купівлі автомобіля, адже знає, що так буде краще. Також відбувається і з труднощами, які випадають на долю людей. Спершу може здатися, що доля несправедлива до вас, але трохи пізніше ви зрозумієте, що всі складнощі пішли на користь, тому не варто нарікати на Бога.

Найголовніше — жити чесно і не вчиняти поганих вчинків, тоді Бог вас точно не залишить і завжди допоможе у важкий момент. Навіть якщо життя здається не таким успішним, як хотілося б, не варто опускати руки і переходити на “сторону зла”, адже після смерті кожному доведеться відповідати за свої земні справи.

Читати ще

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини