Головна Новини Футбол. «Поділля» – «Колос»: спаринг, в якому переглянули молодь (ФОТО)

Футбол. «Поділля» – «Колос»: спаринг, в якому переглянули молодь (ФОТО)

by Max

Хмельничани зіграли черговий контрольний матч.

Сьогодні, 24 липня, хмельницьке «Поділля» провело ще один товариський матч, готуючись до нового сезону. Суперником хмельничан став «Колос» із Полонного, з яким «Поділля» вже грало понад місяць тому. Тоді матч завершився з рахунком 3:0. Нині ж – 3:1.

Тренерські штаби обох клубів в цій грі задіяли чималу кількість молодих футболістів. Переглянули й потенційних новачків. Утім, зіграли в складі обох команд і досвідчені гравці. Хоча, до прикладу, тренерський штаб «Поділля» планував зробити ставку виключно на молодь. Але, враховуючи той факт, що відбулися чергові зміни у старті нового сезону – ймовірно, Кубок України розпочнеться 3 серпня, а чемпіонат у першій лізі – 8 серпня, нині в складі хмельничан все одно вийшло ряд футболістів з умовного «основного» складу.

Поділля зіграло в синій формі, Колос - у жовтій

Поділля зіграло в синій формі, Колос – у жовтій.

І саме молодь хмельничан, по суті, стала автором першого голу в ворота «Колоса». Назар Лис на 27 хвилині в центрі поля поборовся за м’яч із суперником, відібрав його та відпасував на іншого Назара – Гамолова. Той потужного пробив з метрів 20-ти, але полонську команду врятувала стійка. Утім, м’яч відскочив на лінію штрафного майданчика, де вже Кирило Костенко майстерно відправив його в сітку воріт гостей – 1:0.

Але мінімальна перевага господарів протрималася недовго. «Колос» одразу побіг відіграватися і на 31 хвилині влучий постріл Іван Кашперука відновив рівновагу – 1:1.

Вже через сім хвилин «Поділля» знову забило. Цього разу стрімка атака хмельничан завершилася влучним ударом Назара Гамолова – 2:1. Але «Колос» одразу ж міг знову зрівняти рахунок. Утім, Кашперук, замикаючи фланговий простріл, пробив з метрів трьох вище воріт.

Другий тайм не був таким щедрим на моменти, а тим паче на голи. Тренерські штаби обох клубів внесли корективи в гру своїх команд, провели ряд замін, і гра почалася «без воріт». Щоправда, «Поділля» на 72 хвилині претендувало на гол, який забив один із гравців на перегляді, але арбітри зафіксували офсайд.

Ну, а крапку в матчі поставив Іван Оробець, який відзначився на 88 хвилині. Отож, «Поділля» здолало «Колос» 3:1.

Далі в планах хмельничан до старту нового сезону провести ще один спаринг. Із суперником тренерський штаб «Поділля» ще визначається. А ось на «Колос» очікує матч чемпіонату області 27 липня в Дунаївцях проти «Універ-Динамо-2».

До вашої уваги фото з матчу «Поділля» – «Колос»:

Микола Коляда, гравець Колоса, відзначився кількома гострими передачами, які його команда не змогла втілити у гол.

Назар Лис, зішгравши на випередження, розпочав гольову атаку Поділля на 27 хвилині.