Головна Новини До хмельницького кладовища запустили додатковий транспорт

До хмельницького кладовища запустили додатковий транспорт

by Max

Щоб містяни могли прибрати на могилах рідних.

До 21 квітня з 11:00 до 15:00 у Хмельницькому курсуватиме додатковий автобус до кладовища «Шаровечка», який здійснюватиме один щогодинний рейс від зупинки громадського транспорту «Катіон» по Львівському шосе. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької міської ради.

У міськраді також нагадали, що що кладовища «Шаровечка» ще курсують транспортні засоби автобусного маршруту №43 сполученням: «Керамзитовий завод – Лезневе».

«До кладовища в мікрорайоні Ракове курсують транспортні засоби автобусного маршруту №2А «Вул. Північна – Ракове», за черговими графіками, які розміщені на веб-порталі «Rozklad.in.ua». Інформацію стосовно роботи громадського транспорту у Провідну неділю буде надано додатково», – йдеться в повідомленні міськради.

Читайте також: У центрі Хмельницького розгорнули виставку «Інфоспротив»

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.