Головна Life style Чи потрібно знімати покриття, щоб дати нігтям “відпочити”

Чи потрібно знімати покриття, щоб дати нігтям “відпочити”

by Max

Суперечки про те, чи потрібно знімати покриття з нігтів, чи ні, тривають давно. Давайте розберемо це питання, інформує KURAZH.

Нігті — це придатки шкіри, як і волосся. Вони постійно ростуть і тим самим оновлюються. Нові клітини народжуються і виштовхуються з росткової частини, просуваються по нігтьовому ложу, переходячи у вільний край. Кожні 3-4 місяці нігті повністю оновлюються.

Для чого нам нігті?

Головна функція нігтів — це захист кінчиків пальців від травм, тертя, допомога при захопленні предметів. І в міру експлуатації нігтів, вони втрачають частину клітин внаслідок контакту з поверхнями, з водою. Можна сказати, нігті зношуються і стираються з поверхні. І якщо нігті не захищати і досить сильно навантажувати (домашньою роботою, перепадами температур, контактом з хімією та водою), то їх стан буде ослабленим.

Незахищені нігті починають ламатися, шаруватися, тріскатися, тим самим завдаючи дискомфорту господині. Найголовніший висновок: нігті, як і волосся, завжди повинні бути захищені, щоб зберігати доглянутий здоровий естетичний вигляд.

Найнадійніший захист нігтів — це гелеве або гель-лакове покриття.

Більш тверде гелеве для тонких слабких нігтів і гель-лакове для більш щільних, здорових. Дані захисні покриття рекомендується акуратно коригувати 1 раз на місяць, докладаючи матеріал біля кутикули і підпилюючи по вільному краю. Але це вимагає якісного матеріалу і високого рівня професіоналізму фахівців. Знімати покриття не рекомендується, тому що це як зняти фарбу для волосся з тих самих волосся. Питання — а навіщо? Волосся відростає — ми фарбуємо коріння і підрізаємо кінчики.

Змивка пігменту — це завжди погіршення стану волосся. З полімерними захисними покриттями на нігтях те ж саме — докладаємо біля кутикули і підпилюємо вільний край. Нігті натуральні повністю оновлюються під полімерами, стаючи щільними і міцними, якщо майстер не пошкоджує нігті при корекції і клієнт не травмує при носінні.

Знімати без серйозної причини покриття не варто — це призводить до травматизації.

Коли варто зняти покриття?

У випадку тривалої поїздки в екзотичні місця, де немає можливості зробити процедуру корекції захисного покриття в салоні.

У випадку тривалого лікування, хірургічних втручань, приймання медикаментів, це може призводити до посилення випоту нігтів і передчасного відшарування покриття.

У випадку алергічних реакцій на матеріали.

Але навіть у даних випадках не рекомендується позбавляти нігті захисту. Просто альтернативою може виступати лакове покриття.

Лакове покриття на відміну від гелевих не коригується, знімається рідиною для зняття повністю з нігтів і вимагає зміни частіше.

Але навіть лакові покриття небажано знімати, щоб нігті відпочили або “подихали”.

Лакове покриття більше підходить тим, хто робить манікюр вдома сам собі в силу якихось обставин або навпаки любить часто ходити в салони і часто міняти покриття.

Нігті відпочивають під захистом лак/гель-лак/гель і “дихають” киснем і поживними речовинами через кровоносні судини, які живлять ростову частину нігтя і нігтьове ложе, як і волосся — через коріння, а не поверхнею.

Висновок

Щоб зберегти нігті красивими і естетичними, щоб захистити їх від зовнішніх агресивних факторів, рекомендується завжди їх носити під покриттям і пора року на це не впливає. А негативні впливи на нігті йдуть завжди: влітку — це сонце, пересихання, взимку — це морози і перепади температур, цілорічно — побутова хімія, вода і тертя.

Читати ще

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини