Головна Life style Звичайна вівсянка змушує кімнатні рослини добре рости: що робити

Звичайна вівсянка змушує кімнатні рослини добре рости: що робити

by Max

Якщо домашні квіти неабияк втомилися, не поспішайте позбавлятися від них. Врятувати їх допоможе натуральний засіб, з приготуванням якого впорається кожен. Для цього необхідно лише мати пачку вівсяних пластівців на своїй кухні. Вівсянка ефективна як добриво, про це пише KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Такий натуральний засіб обов’язково допоможе повернути кімнатним рослинам здоровий вигляд. Вони почнуть швидко рости і пишно цвісти. І все це завдяки лікувальному відвару зі звичайної вівсянки.

Корисні властивості натуральної підгодівлі

За рахунок свого складу, багатого корисними мікроелементами, вівсяні пластівці сприятливо позначаються на стані кімнатних рослин. Річ у тім, що в них міститься калій, фосфор, кальцій, а також багато інших речовин, які необхідні для здорового росту домашніх квітів.

Вівсянка дозволяє збалансувати кількість азоту в субстраті і поліпшити газообмін в ґрунті. До того ж вона здатна зміцнити кореневу систему рослин. Варто зазначити, що вівсяні пластівці сприяють зміцненню імунітету квітів і підвищенню їх стійкості до несприятливих факторів.

Способи приготування

Перший метод

Для того, щоб отримати дієве добриво, беремо пів склянки вівсяних пластівців. Заливаємо їх 1 л чистої води. Ми залишаємо настоюватися протягом пів години. Потім зливаємо всю воду в окрему ємність. До рідини з-під вівсянки вливаємо чисту воду, дотримуючись пропорції 1:4. Поливаємо отриманим засобом втомлені квіти.

Другий метод

Є й інший спосіб, що дозволяє ще швидше і простіше приготувати натуральне добриво. Для цього подрібнюємо вівсянку в порошок. Потім посипаємо нею ґрунт. Гарненько перемішуємо, щоб підгодівля краще засвоїлася. Готово!

Вівсяні пластівці можна використовувати в якості добрива не тільки для кімнатних квітів, але ще для городніх рослин і розсади. Такий натуральний засіб гарантує відмінний результат. Саме тому багато квітникарів і городників зі стажем активно використовують добриво з вівсянки.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.