Головна Новини Зупинилося серце начальника одного з управлінь Хмельницької міськради Олександра Лукова

Зупинилося серце начальника одного з управлінь Хмельницької міськради Олександра Лукова

by Max
Зупинилося серце начальника одного з управлінь Хмельницької міськради Олександра Лукова

Прощання з Олександром Васильовичем відбудеться 11 січня.

Після важкої хвороби відійшов у вічність начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм Олександр Луков. Про це повідомила пресслужба Хмельницької міської ради.

«З січня 1997 року Олександр Васильович працював на відповідальних посадах у виконавчих органах міської ради і комунальному підприємстві «Хмельницьктеплокомуненерго». Посаду начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм обіймав з 2015 року. Світла пам’ять про Олександра Васильовича назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав. Прощання відбудеться завтра, 11 січня, з 12.00 до 13.00 у Будинку траурних обрядів (вул. Князя Святослава Хороброго, 5 А)», – йдеться в повідомленні міської ради.

Довідково: Олександр Луков народився в 1963 році в селі Лисець тоді ще Дунаєвецького району. Вищу освіту здобув у 1988 році в Хмельницькому технологічному інституті побутового обслуговування (нині Хмельницький Наційональний університет).

Олександру Лукову було 60 років. Вічна пам’ять Олександру Васильовичу… Співчуття рідним та близьким.

Читайте також: На Деражнянщині та в Хмельницькому попрощалися з полеглими захисниками

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.