Головна Політика Зеленський розповів Ґутеррішу про альтернативний «зерновий коридор»

Зеленський розповів Ґутеррішу про альтернативний «зерновий коридор»

by Max

Президент України Володимир Зеленський повідомив 19 жовтня про телефонну розмову з генеральним секретарем ООН Антоніу Ґутеррішем.

«Поділився з паном Гутеррішем особливостями функціонування альтернативного «зернового коридору» через Чорне море та інформацією щодо продовження ініціативи Grain from Ukraine», – написав Зеленський у телеграмі.

Глава держави має на увазі ініціативу перевезення українського зерна маршрутом, максимально віддаленим від зони бойових дій, – ідеться про використання Дунаю і прибережних вод сусідніх з Україною держав – Румунії та Болгарії. Росія намагається пошкодити дунайську портову інфраструктуру України, але ці зусилля наразі не переривають експорт українського зерна.

Також у розмові з Ґутеррішем Зеленський подякував за «роботу команди ООН в Україні з гуманітарного реагування, зокрема за план підготовки до зимового сезону на 435 мільйонів доларів».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.