Головна Політика Зеленський побажав королю Чарльзу ІІІ «довгих років успішного правління»

Зеленський побажав королю Чарльзу ІІІ «довгих років успішного правління»

by Max

Президент України Володимир Зеленський у день коронації британського короля Чарльза ІІІ і королеви Камілли побажав монарху «довгих років успішного правління, а народу Сполученого Королівства – процвітання та спільних із нами перемог». Про це Зеленський сказав у вечірньому відеозверненні 6 травня.

«Від імені всього українського народу я вітаю Їх Величностей – справжніх друзів України – із цією історичною подією, яка починає нову епоху британської монархії… Для мене було честю зустрітися особисто з Його Величністю в Лондоні, я пам’ятаю нашу розмову, я пам’ятаю щиру емоцію до України й українців. І дякую за підтримку! Дякую всім британцям!» – сказав президент України.

У Лондоні завершилася коронація Чарльза ІІІ. Урочиста церемонія у Вестмінстерському абатстві тривала кілька годин.

На церемонії коронації Чарльза III у Вестмінстерському абатстві в Лондоні були присутні дружина президента України Олена Зеленська та прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.