Головна Політика Зеленський обговорив із Шольцем спільне виробництво зброї

Зеленський обговорив із Шольцем спільне виробництво зброї

by Max

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки до Німеччини провів зустріч із канцлером цієї країни Олафом Шольцем, на якій ішлося про реалізацію двосторонньої безпекової угоди і можливі напрями розширення співпраці в оборонній галузі, зокрема спільне виробництво озброєнь, повідомила пресслужба Зеленського.

За повідомленням, президент подякував канцлеру за допомогу, насамперед військову, яку Україна отримала від початку повномасштабного вторгнення Росії.

«Дякую, що ці постачання мають незмінний характер. Це дуже важливо. Саме це є фундаментом нашої успішної боротьби за незалежність України. Дякую за лідерство в посиленні нашої ППО, що зберігає життя українців», – сказав Зеленський.

Він відзначив те, що уряд Німеччини замовив додаткові системи ППО різної конфігурації для зміцнення Збройних сил, а також рішення про передачу Україні додаткових САУ Panzerhaubitze 2000 й танків Leopard 1A5, оголошене на засіданні у форматі «Рамштайн», повідомили в ОП.

Олаф Шольц після зустрічі написав у соцмережі X, що Німеччина «є і залишиться найсильнішим прихильником України в Європі».

«Ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки буде потрібно», – додав він.

6 вересня в Німеччині проходить 24-те засідання у форматі «Рамштайн» для допомоги Україні. У ньому, зокрема, бере участь президент Володимир Зеленський.

На початку грудня минулого року Володимир Зеленський заявив, що Україна не прагне тільки залежати від партнерів, але зацікавлена в співпраці, зокрема, у виробництві озброєння. Пізніше після оборонної конференції у США Київ повідомив про домовленості з двома американськими компаніями про спільне виробництво в Україні боєприпасів калібру 155 мм.

У липні цього року німецький концерн Rheinmetall отримав від українського уряду замовлення на будівництво заводу з виробництва боєприпасів.

Читати ще

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини