Головна Life style Здуття живота: продукти, які можуть викликати дискомфорт

Здуття живота: продукти, які можуть викликати дискомфорт

by Max
Здуття живота: продукти, які можуть викликати дискомфорт

Ось список певних продуктів, які можуть викликати здуття, інформує KURAZH.

  1. Виноград: Велика кількість фруктози у винограді може спричинити збільшення газоутворення і здуття живота.
  2. Капуста: Сире листя капусти містить грубу клітковину, яка може призвести до здуття. Термічно оброблена капуста є безпечною для споживання.
  3. Хліб та випічка з білої муки: Дріжджі та цукор у випічці можуть запускати процеси газоутворення та бродіння в шлунку, спричиняючи здуття. Рекомендується вибирати бездрожжеві хліби з цільнозернового борошна.
  4. Сир із джемом: Комбінація лактози та фруктів у сирі і джемі може призвести до утрудненого травлення та здуття.
  5. Газована вода: Напої з бульбашками повітря, включаючи газовану воду, можуть збільшувати обсяг шлунка і призводити до здуття. Рекомендується пити газовані напої з обережністю.

Пам’ятайте, що реакція на ці продукти може варіюватися в кожної людини, тому важливо слухати своє тіло і визначити, які продукти спричиняють здуття у вашому випадку.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.