Головна Новини «Завжди усміхнений, веселий і добрий» – у Хмельницькому попрощалися із загиблим на війні Тарасом Носовим

«Завжди усміхнений, веселий і добрий» – у Хмельницькому попрощалися із загиблим на війні Тарасом Носовим

by Max

Загинув військовослужбовець 14 жовтня під час виконання бойового завдання на Луганщині.

У Хмельницькому сьогодні провели в останню дорогу українського захисника Тараса Носова. Воїн народився та виріс на Новоушиччині. До Хмельницького Тарас Носов переїхав понад десять років назад, у місті працював на будівництві. У серпні цього року чоловік отримав повістку та пішов на фронт.

Як розповів товариш полеглого захисника Валентин Олійник журналістам телеканалу «Місто», востаннє з Тарасом Носовим він спілкувався за кілька днів до його загибелі.

«Він нічого не розповідав про свою службу. Казав завжди, що все добре: є що їсти та є де спати у теплі, видали форму, каску та бронижелет. востаннє спілкувався з ним за кілька днів до його загибелі. По відеозв’язку посміхався та казав, що все добре. А в суботу його вже не стало», – згадує чоловік. І додає, що Тарас Носов був завжди веселим, добрим та хорошою людиною.

Загинув військовослужбовець 14 жовтня під час виконання бойового завдання на Луганщині. У чоловіка залишилися дружина та 13-річний син. Поховали Тараса Носова на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: У Новій Ушиці попрощалися з воїном Сергієм Шляхтуном

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.