Головна Економіка Загроза російського прориву на Харківщині. Чи піде Зеленський на те, щоб зустрітися із Путіним?

Загроза російського прориву на Харківщині. Чи піде Зеленський на те, щоб зустрітися із Путіним?

by Max
Загроза російського прориву на Харківщині. Чи піде Зеленський на те, щоб зустрітися із Путіним?
  • Куп’янськ: евакуація. Харківщину можуть окупувати?

У Куп’янському районі оголошена обов’язкова евакуація жителів. Це розпорядження місцевої влади. Йдеться про кількадесят населених пунктів на Харківщині. Раніше у ЗСУ заявляли, що мета російських військ – прорвати українську оборону та вийти на Куп’янськ. Що відбувається на Куп’янському напрямку? Чи загрожує Харківщині окупація? Деталі загострення.

  • Зеленський зустрінеться із Путіним?

У Держдепі США відреагували на ініціативу президента ОАЕ – він запропонував організувати в Дубаї зустріч президентів України Володимира Зеленського та РФ Володимира Путіна. Чи реальна така зустріч? Чи можуть змусити до неї Зеленського?

Про це і не тільки дивіться у програмі Свобода Live:

  • Польща хоче закрити кордон із Білоруссю

Польща відправляє додаткові сили на кордон із Білоруссю. За словами міністра оборони Маріуша Блащака, Польща планує розмістити на кордоні загалом 10 тисяч військових і розмірковує над тим, щоби закрити усі прикордонні переходи з Білоруссю.

Деталі від кореспондентки Радіо Свобода у Польщі.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.