Головна Новини Заборонено будь-яке будівництво: набережну у Хмельницькому відвели під сквер

Заборонено будь-яке будівництво: набережну у Хмельницькому відвели під сквер

by Max

Її закріпили за комунальним підприємством.

Відтепер міська набережна у Хмельницькому вважається сквером. Йдеться про ділянку, яка полягає від вулиці Кам’янецької до центрального входу в парк імені Михайла Чекмана. Такий її статус закріпили місцеві депутати на сесії міської ради.

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин розповів, що загальна площа цієї ділянки становить три з половиною гектари. Однак до цього часу вона не входила у паркову зону.

«Тепер ми сформували цю земельну ділянку, відвели під сквер і закріпили за комунальним підприємством. Це унеможливить будь-які капітальні будівництва на ній», — запевнив очільник громади.

Він додав, що також за комунальним підприємством по зеленому будівництву і благоустрою міста закріпили понад десять ставків, розташованих у Хмельницькі громаді.

Читайте також: Хмельницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат ліквідували

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.