Головна Новини Ярмолинчанка стала лауреаткою міжнародного конкурсу талантів

Ярмолинчанка стала лауреаткою міжнародного конкурсу талантів

by Max

Вихованка Ярмолинецького будинку дитячої та юнацької творчості Мар’яна Мілковська отримала Дипломом І ступеня за роботу «Новорічні іграшки» під час участі у міжнародному конкурсі «Mеrry Christmas». Днями обдаровану вихованку гуртка «Паперопластика» та керівницю гуртка Валентину Верстюк нагородили дипломом та подякою.

«Дівчинка любить читати, декламувати поезію, із захопленням відвідує гуртки в Ярмолинецькому Будинку дитячої та юнацької творчості, – розповідає заступник директора закладу Тетяна Граб. – А керівниця гуртка Валентина Верстюк є переможицею різноманітних конкурсів для освітян, її вихованці неодноразово були переможцями всеукраїнських й обласних конкурсів, змагань, фестивалів…»

Днями обдаровану вихованку гуртка «Паперопластика» та керівницю гуртка Валентину Верстюк нагородили дипломом та подякою. Надане сайту “Є”

Додамо, що III-ій Міжнародний дистанційний багатожанровий конкурс «Mеrry Christmas» організувало мистецьке об’єднання «Муза» цьогорічного січня. Його мета – виявити та підтримати обдаровану молодь та надати їй можливості реалізувати свій творчий потенціал. Цьогоріч усі бажаючі в онлайн форматі презентували свої таланти у багатьох номінаціях.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.