Головна Life style Які коржі для тортів не треба просочувати для м’якості

Які коржі для тортів не треба просочувати для м’якості

by Max
Які коржі для тортів не треба просочувати для м’якості

Коли торт має добре просочені коржі, він просто тане в роті. Переважно додаткові сиропи використовують для бісквіта, бо він не завжди вступає в реакцію з кремом, залишаючись сухим на смак. Є низка тортів та коржів, які не потребують просочення сиропами. Якщо ви не знаєте, які це саме, тоді читайте відповідь далі в статті.

Подробиці

Серед солодкого доробку кондитерів є низка виробів, які дійсно не потребують додаткової обробки коржів. До переліку входять такі:

  • торти «Спартак», «Наполеон», «Медовик»;
  • «Червоний оксамит»;
  • мусові тістечка та торти;
  • брауні.

Вказані кондитерські вироби мають властиві їм особливості. Торти з тонкими коржами перемащують кремами, які містять достатньо вологи. Треба дати час їм просочитися. Брауні та «Червоний оксамит» мають текстуру, яка вже готова для взаємодії з кремом.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.