Головна Life style Як видалити пляму від чорнила з одягу за допомогою підручних засобів

Як видалити пляму від чорнила з одягу за допомогою підручних засобів

by Max

by Max

Часто на одязі школярів і не тільки можна побачити забруднення чорнилами від кулькової ручки. Як відіпрати плями з одягу, читайте у подробицях.

Подробиці

Чорнила з плащової тканини можна відчистити за допомогою лаку для волосся. Нанесіть лак на забруднене місце й тріть вологою серветкою.

Це дієвий перевірений метод. Також за допомогою спирту теж можна прибрати таке забруднення. Треба змочити ватний диск у спирт й потерти забруднене місце.

Натуральну ткану можна відчистити за допомогою молока. Виперіть річ у теплому молоці, а потім – у воді.  Якщо пляма вже задавнилася, то замочіть на кілька годин у теплому молоці, а вже після цього виперіть. Шовкову тканину чистять скипидарним спиртом.

Тебе може зацікавити

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.