Головна Life style Як правильно зберігати продукти, щоб швидко не псувалися

Як правильно зберігати продукти, щоб швидко не псувалися

by Max

Запас свіжих продуктів може здатися ефективним для економії часу та коштів. Однак, деякі продукти дуже швидко псуються, тому ви можете викинути всі запаси, якщо не будете дотримуватись правил їх зберігання.

Розумне зберігання продуктів допоможе уникнути зайвих витрат і зберегти здоров’я всієї родини, передає KURAZH.

Свіжі ягоди

Свіжі ягоди мають короткий термін зберігання – до п’яти днів, залежно від того, коли їх було зібрано. Подовжте термін придатності ягід, зберігаючи їх в упаковці, в якій вони були, з паперовим рушником, щоб ввібрати всю вологу. Не мийте і не нарізайте їх, поки не будете готові до вживання. Якщо ягоди почали псуватись, приготуйте з них варення або зробіть смузі.

Усі ягоди багаті на вітамін C, який зміцнює судини і допомагає знизити ризики або полегшити перебіг захворювань. У ягодах містяться антоціани, які стимулюють роботу мозку незалежно від віку людини. Завдяки антоціанам та вітамінам, ягоди мають антиоксидантні, протимікробні, протизапальні та нейро- і кардіопротекторні властивості.

Авокадо

Стиглі авокадо краще їсти наступного дня. Якщо вам потрібно продовжити час споживання, то покладіть їх у холодильник ще на день-два. Також можна нарізати авокадо на шматочки та заморозити або перетворити у пюре в соус чи заправку, щоб використовувати протягом наступних кількох днів.

Авокадо містить більше, ніж просто важливі поживні речовини. Воно знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і ожиріння, покращує когнітивні функції та здоров’я травлення.

Банани

Банани можуть миттєво перетворитися із зеленого на жовтий. Вони стають солодшими і м’якшими з кожним днем, але щойно на них з’являються коричневі плями, їх потрібно швидко з’їсти. Покладіть стиглі банани в холодильник, щоб уповільнити дозрівання. Також можна очистити та заморозити цілими або шматочками для майбутніх коктейлів або випічки.

Ці жовті фрукти – справжнє джерело вітамінів і необхідних мікроелементів, зокрема вітамінів групи B, вітаміну C, заліза, кальцію, калію, фтору і фосфору.

Броколі

Броколі може почати псуватись приблизно через три дні в холодильнику, а попередньо нарізані суцвіття можуть пожовтіти ще раніше. Якщо броколі починає псуватись, приготуйте її на пару та зберігайте в герметичному контейнері в холодильнику для використання протягом наступних днів.

Броколі славиться високим вмістом вітаміну C, який зміцнює імунітет, сприяє збереженню здоров’я шкіри та швидкому загоєнню тканин. Вітамін C в броколі допомагає боротися з вільними радикалами та зміцнювати колаген.

Сира риба

Свіжа риба псується через три дні. Купуйте рибу в той день, коли плануєте її готувати, або заморожуйте для подальшого використання. Риба містить поліненасичені жирні кислоти омега-3 та омега-6, легко засвоюваний білок, а також вітаміни (A, E, D), кальцій, цинк, селен, залізо, фосфор і магній. Вона корисна для суглобів, мозку та всього організму, уповільнює старіння клітин, стимулює репродуктивну функцію, знижує рівень холестерину.

Яловичий фарш

Запечатана упаковка яловичого фаршу може бути придатною до кінця терміну придатності, але після відкриття його слід швидко з’їсти. Розділіть яловичий фарш на порції та заморозьте для зберігання.

М’ясний гастроном

Попередньо нарізане м’ясо гастроному швидко псується через велику кількість солі та консервантів. Зберігайте м’ясо в герметичному контейнері, щоб продовжити термін придатності.

Торти та кекси

Торти та кекси, особливо з вершковим сиром або збитими вершками, потребують постійного охолодження. Торти з масляним кремом можуть зберігатися при кімнатній температурі, але зіпсуються через кілька днів. Заморожуйте їх шматочками та зберігайте в герметичних контейнерах.

Ікра

Ікра має термін придатності два-три тижні після покупки, але після відкриття її варто спожити протягом 48 годин. Ікра багата на білок, вітаміни групи B і D, мінерали, антиоксиданти та омега-3 жирні кислоти.

Молоко

Після відкриття молоко зберігається менше тиждень. Зберігайте молоко в задній частині холодильника, де температура найнижча. Молоко забезпечує організм калієм, кальцієм, вітаміном B12, а також вітаміном A, B1, магнієм і цинком.

Читати ще

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини