Головна Life style Як правильно готувати заморожені овочі: 5 важливих моментів

Як правильно готувати заморожені овочі: 5 важливих моментів

by Max
Як правильно готувати заморожені овочі: 5 важливих моментів

Заморожені овочі – це простий і доступний спосіб наситити організм поживними речовинами та вітамінами. Особливо це важливо восени та взимку, оскільки свіжих сезонних продуктів не так вже й багато. Тому сміливо можна обирати заморожений варіант.

Про які 5 важливих моментів тут варто пам’ятати:

  1. У заморожених овочах зберігається більшість вітамінів. Завдяки сучасним методам зберігання різниця між свіжими та замороженими овочами не така вже й велика.
  2. Якщо перед вами стоїть вибір між пакетованим і ваговим продуктом, то краще вибирати другий варіант: так ви зможете візуально оцінити якість.
  3. Заморожені овочі готуються швидко. Найбільш оптимальними способами є варіння, приготування на пару та тушкування.
  4. Щоб приготувати заморожені овочі, достатньо витратити 15 хвилин.
  5. Оливкова олія, сіль та спеції додаються наприкінці приготування. Ви можете використовувати будь-яку іншу олію. Зі спецій до овочів відмінно підходять сушені трави.

Це буде ідеальним гарніром до будь-якої страви.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.