Головна Новини Як отримати допомогу хмельничанам, помешкання яких постраждало від вибухів

Як отримати допомогу хмельничанам, помешкання яких постраждало від вибухів

by Max

На Хмельниччині продовжують ліквідовувати наслідки терористичної атаки «Шахедами».

Внаслідок терористичної атаки на Хмельницький, яка була здійснена вранці 13 травня, вибуховою хвилею були пошкоджені будинки у кількох мікрорайонах міста. За словами директора департаменту інфраструктури міста Василя Новачка, більше всього руйнувань зазнали вікна та дахи житлових та нежитлових приміщень. Щоб пришвидшити процеси відновлення пошкодженого майна, міська рада розробила кілька варіантів, які допоможуть швидше отримати допомогу.

* Якщо пошкодження незначні – вибите скло в дерев’яних рамах, розбито кілька листів шиферу, – міська рада надасть необхідні матеріали для відновлення, і за можливості допоможе з монтажем. Адреси пунктів видачі матеріалів.

* Ви можете скористатися програмою уряду єВідновлення. Заяву про пошкоджене майно можна подати через Дію самостійно або залишити заявку у Центрі надання адміністративних послуг за адресою: вул. Соборна, 16. Після опрацювання заявки до вашого місця проживання буде направлена комісія для визначення суми грошової допомоги. Важливо! Допомога надається тільки в тому разі, якщо роботи з відновлення ви не зробили самостійно.

* Соціально вразливі категорії населення можуть подати заявку на отримання допомоги від міжнародних гуманітарних організацій. Нові вікна можуть встановити впродовж 30-45 днів з моменту подачі заяви.

* Якщо ви самостійно відновлюєте свою оселю, ви можете подати лист на виділення матеріальної допомоги на ім’я міського голови, до якого треба додати чеки на придбання матеріалів. Після розгляду спеціальною комісією вашої заяви, буде оголошена пропозиція щодо суми матеріальної допомоги, яка частково відшкодує ваші витрати.

Заявки можна подати:
– у пунктах видачі матеріалів;
– через гарячу лінію 15-80;
– за адресою: вул. Курчатова, 90, +38 0382 55 90 25;
– у старостинських сільських радах.

Нагадаємо, що за перший день було отримано більше 800 заявок від громадян, чиї будинки зазнали пошкоджень. Ліквідація наслідків від обстрілів триває.

Читайте також: Хмельниччину атакували «шахедами» – командування Повітряних Сил

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.