Головна Новини Вийшов з території Почаївської лаври і зник: розшукують 30-річного кам’янчанина

Вийшов з території Почаївської лаври і зник: розшукують 30-річного кам’янчанина

by Max
Вийшов з території Почаївської лаври і зник: розшукують 30-річного кам’янчанина

Чоловік зник майже рік тому.

У Кам’янці-Подільському до поліції звернулася місцева жителька, заявивши, що майже рік не виходить на зв’язок її 30-річний син – Бальчук Олександр Дмитрович. 25 лютого минулого року він вийшов з території Почаївської лаври, після чого зник.

Чоловік – уродженець та житель Кам’янця-Подільського. Як пояснили у районному управлінні поліції, Олександр тривалий час перебував у Почаєві, був там без телефону. Нещодавно матір вирішила поїхати до нього, але виявилося, що він ще 25 лютого минулого року звідти пішов.

Тепер розшуком зниклого займається поліція. Правоохоронці звертаються до мешканців області: якщо вам відома будь-яка інформація про місце знаходження чоловіка, прохання негайно повідомити до поліції за номером телефону «102».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.